Головна спорт ФК “Тернопіль” сьогодні грає із “Макіїввугіллям”

ФК “Тернопіль” сьогодні грає із “Макіїввугіллям”

403

Футбольний клуб "Тернопіль" свій матч другої ліги грає вдома. Муніципали, які наразі на другому місці в турнірній таблиці, в суботу, 19 жовтня, приймають "Макіїввугілля".

На противагу ФК "Тернопіль", який у чемпіонаті іде другим, "Макіїввугілля" посідає передостанню сходинку, маючи в активі всього 11 очок. Втім, легкої гри у Тернополі головний тренер муніципалів міста не чекає. Через дискваліфікацію не зможе зіграти тернопільський захисник Андрій Пастернак. Крім того до обережності спонукає досвід ігор ФК "Тернопіль" із слабшими командами, зокрема неочікувана виїзна поразка від аутсайдера другої ліги хмельницького "Динамо" на початку осені.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Макійввугілля", ви знаєте, ну боїмося знаєте кого – це ті команди, що ниже, "Динамо" Хмельницьк, ті, шо під нами. Але будемо думати, будем перестроюватися, будем зараз оп'ять їх відмочувати, відпарювати, в аквапарк поведем, щоб трохи відновити і ви знаєте – будем боротися і будем грати на перемогу".

Матч ФК "Тернопіль" та "Макіїввугілля" із Макіївки відбувається на центральному стадіоні Тернополя, зараз, 19 жовтня. Почалась зустріч в 17:00.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here