додому спорт ФК “Тернопіль” перміг овідіопільську “Реал Фарму” з рахунком 3:0 (+коментар тренера)

ФК “Тернопіль” перміг овідіопільську “Реал Фарму” з рахунком 3:0 (+коментар тренера)

492

ФК "Тернопіль" на домашньому полі вкотре громить суперника. Тернополяни в 11 турі ІІ ліги приймали сусіда по турнірній таблиці – овідіопольську "Реал Фарму" і перед, здавалось, рівним суперником не поступились, здолавши гостей із рахунком 3:0.

Переможні 3:0 над "Реал Фармою" із Овідіополя ФК "Тернопіль" забезпечив собі іще до 15-ї хвилини матчу. Перший гол уже на 2-й хвилинізабив Богдан Семенець, тернополяни продовжили наступ – як наслідок захист овідіопольців не втримався – зупинивши прорив того ж Семенця порушенням. З межі штрафної муніципали стандарт розіграли – влучний удар Романа Гаврилюка. Незадовго Богдан Семенець зробив дубль та, як виявилося, встановив остаточний рахунок матчу – 3. Шоста поспіль домашня перемога ФК "Тернопіль", при цьому у п'яти із них муніципали забивають суперниками не менше трьох голів. Овідіопольці ж їдуть додому розчарованими.

Василь Івегеш, головний тренер ФК "Тернопіль": "Ви знаєте, команди приїжджають лідери. Лідер, 17 очок в нас, 17 очок в них, однозначно це три забираємо і три добавляємо – це гра за 6 очок. Тим більше, команда прийшла амбіційна, прийшла із заявками великими, ну і кажу хлопцям, що ми можем тільки собі самі це рішити, ніхто нам не поможе. Ну і в деякій мірі нам вдалось одно, що бачте – ми, завдання було перед ігрою буквально 30-40 хвилин, пока у них іграє там граючий президент, або ті тренєра десь – ми хотіли забити бистрий гол на це, в тій ситуації. Ну нам це вдалося".

Тепер ФК "Тернопіль" спробує продовжити успіх у Горностаївці проти команди "Мир", від якої наразі відстаємо на 2 очки. Матч заплановано на понеділок 16 вересня.

попередня статтяВ Україні можливо подорожчає картопля
наступна статтяУ Тернополі відкрили оновлений дитсадок №18