додому Новини ФК “Тернопіль” не втримав перемогу у матчі проти краматорського “Авангарда” 1:1

ФК “Тернопіль” не втримав перемогу у матчі проти краматорського “Авангарда” 1:1

817

vlcsnap-2016-05-16-18h43m58s772ФК “Тернопіль” не втримав перемогу у матчі проти краматрського “Авангарду”. Тернополяни на рідному стадіоні впевнено виграли перший тайм та непогано відіграли другий, проте наприкінці зустрічі краматорці змогли рахунок зрівняти. 1:1. Футбольний клуб “Тернопіль”, якому загрожує виліт у другу лігу, знову втрачає очки і залишається останнім у першій лізі. До завершення чемпіонату тернополяни зіграють ще три матчі.

ФК “Тернопіль” втратив перемогу над краматорським “Авангардом”. Тернополяни вдало і активно провели перший тайм. Забити могли зокрема вже на 22 хвилині, проте Шевчук свою нагоду змарнував. Вийти вперед тернополянам вдалося ближче до перерви. Передачу від Полянчука повноцінно використав Кривий, і на відпочинок господарі пішли перемагаючи.

У другому таймі почала відчуватися різниця у фізичних силах. Тернополяни до матчу відпочивали лише три дні, натомість авангардці мали тиждень. Такою перевагою “Авангард” скористався, щоправда спершу із положення поза грою. Забити чистий гол їм судилося згодом, коли до закінчення матчу лишалися лічені хвилини. Вихід один на один реалізував Козаченко. 1:1. ФК “Тернопіль” наблизився до вильоту із першої ліги.