Головна Новини ФК “Тернопіль” на останніх секундах втратив перемогу у матчі із “Буковиною”

ФК “Тернопіль” на останніх секундах втратив перемогу у матчі із “Буковиною”

386

vlcsnap-2015-05-05-18h43m41s247ФК “Тернопіль” на останніх секундах втратив перемогу у матчі із чернівецькою “Буковиною”. Вдома тернополяни із рахунком 1:0 переважали гостей аж до додаткового часу, який закінчився призначенням та реалізацією пенальті у ворота муніципалів.

Гравці ФК “Тернопіль” матч із “Буковиною” почали активніше, втім до гольових моментів з позначкою “100%” не доходило. Гості із Чернівців почали атакувати у відповідь й тернополяни ледь не пропустили – врятувала стійка воріт. Зрештою Богдан Семенець зумів вивести “Тернопіль” вперед. До перерви рахунок нге змінився. Не змінювався він і до кінця другого тайму, втім як виявилося перемогти муніципалам не судилося. У доданий арбітром час, (на 90 і плюс 7 хвилин) дійшло до призначення пенальті в ворота ФК “Тернопіль”. Отримане право буковинці реалізували після чого відразу пролунав фінальний свисток. Нічия один-один.

– Ну, про гру багато говорити не буду, тому що в принципі, як такої, її не було. Була боротьба від першої до 95 хвилини на кожному клаптику поля. Ніхто не хотів уступати, ні ми ні Тернопіль – після невдалих ігор. Ну а результат, можливо, для господарів звичайно в такий спосіб втрачати очки не досить приємно, але для нас це очко важливе в плані психологічному для становлення колективу, щоби хлопці повірили в себе і змогли в наступних іграх гру змістовнішу показувати і себе презентувати на полі, – розповів головний тренер ФСК “Буковина” Чернівці Юрій Гій.

Василь Івегеш, головний тренер ФК “Тернопіль”, додав:

– Знали одно, що це буде західно-українське дербі, ми знаємо, як всі команди західного регіону між собою воюють, і це нічого не говорить, що “Буковина” на останньому місці. Вона може програти 4:1 “Нафтовику”, всім командам, але з нами, я знав що буде такий бій, глянути тільки на їхніх тренерів, глянути на них всіх, ясн,о що це не йшло ні в які рамки як рядова ігра.  Но те, що зараз добавили на сьомій хвилині, бачив там епізод ранком “Динамо 2” добавили тоже 5 хвилин чи скільки там, і суддя дав пенальті і тут дали пенальті, ну я не знаю. Хай буде на совісті тих людей, які це всьо зробили.

ФК “Тернопіль” не перемагає в першій лізі четвертий матч поспіль.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here