Головна Новини ФК “Тернопіль” 1 : 4 “Карпати” Львів

ФК “Тернопіль” 1 : 4 “Карпати” Львів

453

vlcsnap-2016-03-01-15h21m48s143ФК “Тернопіль” переграв луцьку “Волинь” та поступився львівським “Карпатам”. На закінченні зимового міжсезоння із двома представниками української прем’єр-ліги тернополяни провели товариські зустрічі. У Луцьку ФК “Тернопіль” зумів мінімально перемогти суперника. “Карпати” зі Львова приймали в рідному Тернополі. Господарі зуміли першими відкрити рахунок, проте далі забивали лише львів’яни. Поразка 1 : 4.

В матчі проти львівських “Карпат” ФК “Тернопіль” відкрив рахунок уже на старті. Забити гол прем’єр-ліговому супернику вдалося після стандарту, який таки вдалося довести до взяття воріт. Далі тернополяни заграли від захисту, проте натиск суперника прогалини в цьому захисті знайшов. Двічі у воротах Тернополян розписався новачок карпат Кадимян. На перерву команди пішли за рахунку 1 : 2. Виправити ситуацію на свою користь тернополянам після перепочинку, як виявилося, не судилось. Вже на початку другого тайму “Карпати” забили втретє. Тернополяни намагалися відігратись, але створені нагоди гольовими не стали. Натомість львівські гості під завершення матчу здобули право одинадцятиметрового, який вилився їм у четвертий здобутий гол. Результат товариської зустрічі – 1:4. “Карпати” здобувають перемогу. ФК “Тернопіль” отримує досвід.

– Якщо судити по першому тайму, практично нова команда, бачте, Дорі, Кривий, Сороцький, всьо перестраюємося. І я думаю, що цього року десь молодість і плюс ветерани, опит, я думаю вдасться рішити ті питання, які перед нами поставили, – говорить головний тренер ФК “Тернопіль” Василь Івегеш.

Завдання, попри останню сходинку в першій лізі – вихід у п’ятірку кращих. Підсумками товариських матчів проти прем’єр-лігових суперників Василь Івегеш задоволений.

– Я хотів ці ігри зробити тільки для того, щоб наша молодьож, бачите, яка була, шоби вони десь набралися якогось опиту із командами цього рівня. Якшо ми десь удачно зіграли, бачите, у Луцьку, то тут ми не чекали чудес, тому що ясно, що за один день команда не відновиться, ми цього чекали і тим більше, нині було завдання дати всім поіграти, подивитись на фоні того всього. Ну і саме головне – хотілось, бачите, зібрали до трьох тисяч люей, десь трохи повернувся в Тернопіль футбол щоб десь трохи всьо розбудити вже футбольну весну, – каже Василь Івегеш.

Офіційні матчі в першій лізі для ФК “Тернопіль” почнуться із 26 березня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here