додому АТО Фільм “Добровольці Божої Чоти” про українських кіборгів презентують у Тернополі

Фільм “Добровольці Божої Чоти” про українських кіборгів презентують у Тернополі

1107

gatylo“Добровольці Божої Чоти” – фільм з такою назвою про події в Донецькому аеропорту та селищі Піски презентують у Тернополі в неділю, 8 січня. Стрічку зняли тернопільський режисер Іван Ясній та його товариш Леонід Кантор. В документальному фільмі йдеться про оборону Донецького аеропорту бійцями ДУК “Правого Сектору”. Там можна буде побачити тернопільських кіборгів – Богему та Гатила.

Фільм “Добровольці Божої Чоти” знятий в Пісках та в Донецькому аеропорту на основі реальних подій. В стрічці йдеться про бійців Добровольчого Українського Корпусу, історії Героїв, як вони прийшли на війну, що вони там побачили і за що вони воюють.

– Хочу запросити від себе особисто, від усіх побратимів, від творців фільму, приходьте, дивіться на афіші. Якщо ви побачите “Добровольці Божої чоти”, дивіться, робіть висновки, дивіться на це зсередини, бо фільм дійсно знятий на основі реальних подій, там немає постановочних кадрів. Ви побачите, що таке війна, це не гібридна війна, це справжня війна, яка я надіюся скоро закінчиться і ми робимо все для того, – розповідає боєць Добровольчого Українського Корпусу Сергій Гусак.

Півторагодинну стрічку “Добровольці Божої Чоти” зняли тернопільський режисер Іван Ясній та його товариш Леонід Кантор.


– Це було кілька поїздок в аеропорт, спілкування з Героями, які його захищали. Хлопці-оператори знімали реально на першій лінії фронту, в самому терміналі, все Ви це зможите побачити в цьому фільмі. Є головні Герої цього фільму – наші тернополяни – Богема і Валерій Чоботар – відомі люди, наші Герої, які до цього часу там, – говорить організатор показу фільму в Тернополі Юрій Кулик.

Прем’єра фільму “Добровольці Божої Чоти” відбудеться в “Палаці Кіно” в неділю, восьмого лютого. Початок – о 17.00. Вхід на перегляд безкоштовний. Організатори збиратимуть добровільні внески на розвиток українського кіно та на допомогу бійцям АТО.