Головна Новини Філіал Міжнародного клубу лисих чоловіків “Brutalmen” відкрили у Тернополі

Філіал Міжнародного клубу лисих чоловіків “Brutalmen” відкрили у Тернополі

354

vlcsnap-2016-04-04-17h54m02s290Філіал Міжнародного клубу лисих чоловіків “Brutalmen” відкрили у Тернополі. Таке об’єднання зібрало людей схожих зовнішньо, генетично та за життєвими цінностями. Зокрема організація займається благодійністю. Перший український філіал клубу лисих відкривали в Криму у 2012 році. Нині філіали “Brutalmen” є також у Чернігові, Києві, а тепер і в Тернополі. Керівником місцевого клубу лисих став Тарас Ковальчук.

Філіал Міжнародного клубу лисих чоловіків “Brutalmen” відкрили у Тернополі. Учені та представники клубу переконані: лисі чоловіки сприймаються навколишніми як сильніші, спортивніші, а також більш успішні керівники. Таке об’єднання в Україні з’явилося чотири роки тому. Наразі учасників клубу ” лисих чоловіків” в Україні є 27. Двоє їз них – тернополяни.

– Потенційний член клубу повинен досягнути віку 28-ми років. Відповідати головним принципам – доброзичливість і порядність. Виключення з клубу – поодинокі. Це коли зразу не розгледіли. Головний девіз – лисі допомагають один одному. Я б його розширив, бо лисі допомагають й іншим, – розповідає керівник клубу “Brutalmen” Олег Борійчук.

Оним із напрямків клубу – є благодійність. Так звані “лисі брати” допомагають онкохворим та хворим алопецією. Одним із таких є учасник проекту “Говорить Україна” Бахтіар із Лисичанська. Хлопчик з 13 років потерпає від цієї хвороби. Запевняє, спілкування зі старшими успішними чоловіками вселило впевненість у собі.

– Ми даримо бізнеси друг другу, настрій, створюємо атмосферу, в якій почуваємо себе комфортно, а це дорогого стоїть, – говорить  учасник клубу “Brutalmen” Сергій Позиняк.

Щоб стати членом клубу “Brutalmen”, не достатньо лише полисіти. Потенційним учасникам дають випробувальний термін, який може тривати кілька років. Після чого відбувається урочисте прийняття у лави “лисих”. На відкритті філіалу клубу “Brutalmen” у Тернополі команда лисих поповнилась новими учасниками. До слова – серед почесних членів клубу є Василь Вірастюк, Артем Тіхевич, переможець проекту “Феномен” та тернополянин Станіслав Ковальчук – найстарший учасники об’єднання лисих в Україні.

– Дотримуватись принципів і традицій клубу, відстоювати інтереси та слідувати девізу – лисі завжди допомагають один одному, – каже почесний член клубу “Brutalmen” у Тернополі Станіслав Ковальчук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here