Головна Новини Фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я” пройшов у Тернополі

Фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я” пройшов у Тернополі

745

vlcsnap-2016-04-18-15h33m51s792Тернопільські учні – за здоровий спосіб життя. Вдев’яте у нашому місті проходить фестиваль-конкурс “Молодь обирає здоров’я”,  в якому беруть участь учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Почесне журі обирає кращих з кращих у трьох номінаціях.

У Тернополі відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу “Молодь обирає здоров’я”. Його мета – популяризація здорового способу життя серед підростаючого покоління. Для участі у фестивалі агітбригади підготували чимало цікавого. Учасники представляли свої роботи у трьох номінаціях: “міні-літературно-музична спортивна композиція”, конкурс плакатів і фотографій.

– Майже в кожному виступі такою сумною ноткою звучить наш стан. Діти відповідально ставляться до того, що вони мають знати, як надати медичну допомогу, знати, як вести себе у незвичайній ситуації. Такий стан приводить до того, що наші діти дорослішають, стають відповідальнішими, – розповідає методист Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Лариса Козловська.

Учні гімназії “Гармонія” уже п’ятий рік поспіль беруть участь у цьому конкурсі. Про здоровий спосіб життя говорять впевнено, адже, запевняють, самі дотримуються цих принципів.

– Я веду здоровий спосіб життя, адже це здорово для свого тіла. Роблю зарядку, вмиваюся, загартовуюся, – каже учасниця фестивалю “Молодь обирає здоров’я” Жанна Бавдис.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here