Головна спорт Фани тернопільської “Ниви” хочуть врятувати команду від зникнення

Фани тернопільської “Ниви” хочуть врятувати команду від зникнення

343

Близько 40 фанів тернопільської "Ниви" сьогодні потрапили на прийом до голови облдержадміністрації Олега Сиротюка. Минулого тижня президент "Ниви" Автанділ Мдінарадзе офіційно повідомив: якщо не знайдуться люди, готові фінансувати команду, невдовзі вона припинить існування. Відтак вболівальники вирішили особисто звернутися до очільника області із вимогою допомогти врятувати "Ниву" від зникнення.

Фани "Ниви", без традиційних для себе вигуків і скандувань, пройшли ходою від центрального стадіону Тернополя до білого дому. Вони сьогодні апелюють до обласної влади із єдиною вимогою – зберегти "Ниву". Зрештою хлопців, яким не байдужа доля улюбленого футбольного клубу, запросили всередину, де з ними особисто зустрівся голова облдержадміністрації Олег Сиротюк.

– Потрібно проаналізувати заборгованості, які існують, треба зрозуміти джерела фінансування і можливості, які треба робити, і тоді про це можна говорити. Але тут з вами мав би бути ваш президент футбольного клубу. Ви не знаєте ні цифр, ні ситуації. Він володіє ситуацією. Ми про це з ним говорили ще місяці три тому – після того ніякої реакції, – говорить голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк.

Врешті, на тому й зійшлися.

– Давайте ми зробим таке, ми візьмем представників з нашого фанклубу і візьмем президента, тобто зробим таку зустріч, щоби не просто ви із керівником говорили, можна?

– Будь ласка, ви формуєте людей, які готові про це говорити, ми сідаєм говорим.

– Коли ви готові нас прийняти, завтра ви готові це зробити?

– Післязавтра.

Спільна зустріч голови облдержадміністрації, президента "Ниви" і представників фанклубу відбудеться о 14 годині, у середу 16 липня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here