Головна суспільство Факт згвалтування неповнолітньої розслідує прокуратура

Факт згвалтування неповнолітньої розслідує прокуратура

254

Мати неповнолітньої дівчини звернулася у міліцію із заявою про те, що її 15-річну дочку згвалтували троє працівників міліції. Обласна прокуратура за цим фактом розпочала кримінальне провадження. Наразі триває розслідування, розглядають різні версії того, що сталося. Через нові обставини заплановані додаткові слідчі дії і з потерпілою, і з іншими фігурантами кримінального провадження. Аби уникнути тиску на усіх учасників слідства, результати розслідування оприлюднять лише після завершення необхідних слідчих дій та експертиз, повідомили в обласній прокуратурі.

– Прокуратурою Тернопільської області розпочато кримінальне провадження за частиною 3 статті 152 кримінального кодексу України. Встановлено, що до правоохоронців звернулася мати неповнолітньої з заявою про те, що її 15-річну дочку згвалтували троє працівників міліції. За словами матері, це сталося в ніч з 28 на 29 червня, – розповіла прес-секретар прокурора Тернопільської області Леся Гурецька.

За фактом прокуратура Тернопільщини розпочала кримінальне провадження, відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Хід розслідування під контролем прокурора області. В прокуратурі розглядають різні версії того що сталося.

– На даний час  проведено першочергові слідчі дії, опитуються можливі свідки цієї події. Розглядаються різні версії того що сталося. Призначено судово-медичні експертизи, – каже Леся Гурецька.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here