Головна Новини Фахівці Державної фіскальної служби України зустрілись із платниками податків та бухгалтерами

Фахівці Державної фіскальної служби України зустрілись із платниками податків та бухгалтерами

433

vlcsnap-2015-11-13-16h25m33s636Фахівці Державної фіскальної служби України зустрілись із платниками податків та бухгалтерами. Останнім розповіли про новинки податкового законодавства та спільно обговорили проблемні питання. На семінар приїхали гості із різних куточків Тернопільщини та ще трьох областей.

На семінар у Тернопіль, аби дізнатись про новинки податкового законодавства, з’їхались платники податків та бухгалтери чотирьох областей: Рівненської, Івано-Франківської, Чернівецької та із різних куточків Тернопільщини. Зустріч організувало державне підприємство “Сервісно-видавничий центр” спільно із фахівцями державної фіскальної служби України.

– Вперше в Тернопільській області проводиться на такому рівні для бухгалтерів, для керівників по оподаткуванню 2015.  Приїхали лектори для того, щоб поспілкуватися, розповісти останні новшества, які є з питань податкового законодавства, – розповідає директор Тернопільської філії ДП “Сервісно-видавничий центр” Леся Суднєва.

Учасники семінару також мали можливість обмінятися досвідом та задати запитання фахівцям. Всі виявлені проблемні питання опублікують в офіційному виданні “Вісник. Право знати все про податки і збори”. Такі заходи сприяють покращенню роботи як податківців, так і платників податків.

– Нам, як платникам, надзвичайно приємно, що існує така взаємна співпраця. Не тільки одностороння, що ми для держави, як платники, а ще й держава за нас піклується і хоче внести певні роз’яснення. Останні зміни в законодавстві, а також які плануються ще внесення змін, тому що було анонсовано, що, можливо, будуть зміни знов до Податкового кодексу. Хочемо знати, в чому полягає та реформа, чи вона буде косметична чи така грунтовна, – каже головний бухгалтер підприємства Ірина Кирдель.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here