Головна суспільство Facebook запобігатиме самогубствам

Facebook запобігатиме самогубствам

325

Соціальна мережа презентувала новий механізм допомоги користувачам.

Соц. мережа facebook презентувала новий механізм, який створений для допомоги людям, що потрапили в безвихідне становище та перебувають у важкому психічному стані. Від тепер американські користувачі сайту можуть повідомляти адміністрації, про пости їхніх знайомих у яких містяться тривожні думки. Соціальні співробітники будуть розглядати всі прийняті заявки та лише в тому випадку коли автору посту дійсно потрібна допомога – приходить спеціальне повідомлення.

Ym_Wu8_P5kPjxwgbdP4Ihw-article

В повідомленні буде говоритися про те, що його друг хвилюється за користувача і попросив Facebook звернути увагу на відповідний пост. Отримавши повідомлення користувачу буде запропоновано декілька варіантів дій: поговорити з другом чи спеціалістом, який працює на лінії довіри, чи спробувати вирішити ситуацію самостійно прочитавши поради від Facebook, розроблені соц мережею за допомогою організацій, які займаються питаннями психічного здоровя.

З 2011 року у Facebook працювала інша система запобігання самогубств: користувачі соц мережі могли відправляти скріншоти повідомлень та посилання на пости, в яких було явно зрозуміло що їхнім знайомим потрібна допомога. Даний механізм покищо доступний лише для американських користувачів, але представники Facebook говорять, що з часом хотіли б презентувати цю функцію і в інших країнах.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here