додому допомога “Фабрика святого Миколая” сьогодні запрацювала на повну. Потрібні волонтери!

“Фабрика святого Миколая” сьогодні запрацювала на повну. Потрібні волонтери!

735

vlcsnap-2015-12-17-17h49m03s923“Фабрика святого Миколая” сьогодні запрацювала на повну. Помічники Чудотворця до пізньої ночі у цехах збираються пакувати подарунки, все необхідне у них вже є. Не вистачає лише робочих рук. Завтра, 18 грудня, гостинці розвозитимуть по дитячих домівках, а до тих діток, яких не буде вдома, Миколай завітає наступного дня. Для розвезення подарунків теж потрібні волонтери.

На “Фабриці святого Миколая” вже є всі складники для подарунків. Гроші на те, аби закупити усе необхідне, Помічники Миколая збирали задовго до самого свята. Продавали пряники, організовували благодійний концерт. Кажуть, небайдужі приносили гроші і просто так. Тепер все, що мають – пакуватимуть до ночі. Волонтерів не вистачає, тож охочих запрошують долучатись до роботи.

Коли подарунки сформують, в окремому цеху до кожного із них додадуть мандаринки. А 18 грудня гостинці розвозитимуть по домівках, охоплять близько двох тисяч дітей. Це діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, діти-сироти, напівсироти, переселенці, діти військових. Крім того подарунки від Миколая відправлять у звільнені міста на Схід України.

– Ніколи не було ще такого, щоб ми не встигли за 18 грудня приїхати до всіх. 19 приїжджаємо до тих, кого 18 немає вдома, не застаємо вдома, десь вони ходять, гуляють, бо подарунки ми вручаємо лише дітям в руки. Не бабусям, не сусідам, не батькам – лише дітям, – каже Помічник Святого Миколая.

Для розвезення подарунків дуже потрібні волонтери. Тож охочих просять зголошуватись за номером телефону 068-242-09-89 чи приходити у церкву Святого Йосафата, що на вулиці Лучаківського у Тернополі. Збір помічників святого Миколая – 18 грудня, о 15:00.