додому суспільство Евакуатори повертаються на вулиці Тернополя

Евакуатори повертаються на вулиці Тернополя

509

Неправильно припарковані авто забиратимуть з вулиць міста працівники створеного 21 вересня депутатами міської ради дочірнього підприємство "Сервіс – ТЕТ". Евакуатор запрацює у Тернополі вже з початку жовтня. Забрати автівку водіям-порушникам обійдеться у 298 гривень (за переміщення автомобіля евакуатором) та 14 гривень 50 копійок за кожну добу зберігання транспорту. Паркуватимуть евакуйовані автомобілі на території комунального підприємства "Тернопільелектротранс".

Тернопільські водії уже забули про евакуатори. Спецмашини працювали на вулицях міста три роки тому. Далі, через невідповідність до законодаства, роботу евакуаторів припинили. Проте, це не означає, що евакуатор не працював. Його брали у найм львів'яни, ним транспортували пошкоджені автомобілі чи спеціальну техніку та вантажі. Водій тернопільського евакуатора розповів, роботи завжди вистачає. 

Забрати евакуйовану автівку водіям-порушникам обійдеться у 298 гривень за переміщення автомобіля евакуатором та 14 гривень 50 копійок за кожну добу зберігання транспорту. Паркуватимуть евакуйовані автомобілі на території комунального підприємства "Тернопільелектротранс".

В управлінні транспорту та зв'язку Тернопільської міськради сподіваються, що  вже перші евакуації дисциплінують тернопільських водіїв. Спочатку працюватиме один евакуатор, однак якщо водії не робитимуть висновків, кількість евакуаторів збільшуватимуть.

Прогнозують, що працювати евакуатор почне з початку жовтня. Цього разу, каже влада міста, затвердили відповідні акти: про огляд та тимчасове затримання, перешкоджання дорожньому руху та договори з Державтоінспекцією області, все у відповідності до законодавства.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Сьогодні я думаю, нікого не задовільняє той стан справ і той бардак, який є на вуицях і на дорогах міста, коли автомобілі ставлять хто як і де хоче, незвчжаючи ні на знаки ні на заборони, тим більше ми входимо в зимовий період, коли ці автомобілі страшно мішали очищенні вулиць і всьому іншому. Готуючи це рішення ми узгодили його і з правоохоронними органами і з ДАІ, з органами прокуратури та судів, щоб максимально вберегти себе від різних позовів, хоча я впевнений, що нас це не мине. Але я впевнений, що коли побачать евакуацію кількох транспортних засобів, багатьох це зупинить".

Натомість, тернопільські водії просять чиновників подбати і про місця для паркування – їх у Тернополі не вистачає.