додому Новини Естафети, розваги, перегони, майстер-класи та танцювальні розминки проведуть на дитячих майданчиках Тернополя

Естафети, розваги, перегони, майстер-класи та танцювальні розминки проведуть на дитячих майданчиках Тернополя

1287

vlcsnap-2016-07-07-15h11m22s339Естафети, розваги, перегони, майстер-класи та танцювальні розминки проведуть на дитячих майданчиках Тернополя. Учасниками можуть стати діти різного віку, їхні батьки та усі охочі. Спортивне свято «Спорт у кожному дворі» розпочнеться уже сьогодні, 7 липня, о 18.00 на вулиці Стуса, 10. Такі заходи триватимуть до кінця липня у різних мікрорайонах нашого міста.

З початком літніх канікул більшість діток відпочивають вдома та проводять час на вулиці. “Спорт у кожному дворі” – це свято для того, щоб зробити цікавішим їх відпочинок та заохотити займатися спортом. Під час свята проводитимуть різні конкурси, вікторини, змагання та майстер-класи. Оскільки захід приурочений цьогорічним Олімпійським іграм, які відбудуться 5 серпня в Ріо-Де-Жанейро, дітки матимуть можливість написати-лист підтримку українським спортсменам.

– Будуть і вікторини і інформаційні естафети. Також майстер-класи, де вони можуть кожен написати якесь привітання, побажання для наших олімпійців. Власне, 5 серпня в день відкриття олімпійських ігор в Ріо-Де-Жанейро, ми передамо національній олімпійській збірні наші привітання, – каже директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Галина Федорович.

Організатор заходу – Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення запевняють, під час дійства не тільки діти зможуть весело, а корисно провести час. Участь у заході – безкоштовна.

– Категорія від найменших, навіть запрошуємо сьогодні наших матусь. Які гуляють з калясочками. Будемо проводити перегони для матусь з візочками. Тобто від найменших, новонароджених і закінчуючи батьками, дорослими які візьмуть участь в естафетах та вікторинах, які будуть проводитися на наші призи від наших партнерів і спонсорів, – говорить Галина Федорович.

Спортивні заходи “Спорт у кожному дворі” відбуватимуться впродовж липня. Сьогодні дітки забавлятимуться на вул. Стуса, 10. 12 липня дійство проведуть на бульварі Д. Вишневецького, 14 липня на бульварі Д. Галицького, 19 липня на вулиці Миру, 21 липня у парку ім. Тараса Шевченка, у ці дні початок заходу о 18-й. А закриття заплановане 26 липня у парку Національного Відродження.