Головна здоров'я Епідемії грипу немає, є підвищений рівень захворюваності на ГРВІ, – епілеміологи

Епідемії грипу немає, є підвищений рівень захворюваності на ГРВІ, – епілеміологи

773

inf_orviТернопільські школярі на вимушених продовжених канікулах. Медики про карантин ще не заявляють і епідемію не оголошують. Скільки часу триватимуть ці канікули теж невідомо. Фахівці прослідковують ситуацію і у разі потреби вимушені канікули в школах продовжаться.

– Не можемо зараз казати про епідемію. Просто йде підвищений рівень захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції, – говорить завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ “Тернопільський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України” Марія Павельєва.

Школи Тернополя від сьогодні на вимушених продовжених канікулах. Скільки часу триватимуть ці канікули – невідомо. Епідеміологи щодня моніторять кількості захворілих серед дітей, у випадку загрозливої ситуації – буде оголошено карантин. Поки багато говорять про профілактику. Медики радять уникати великого скупчення людей. Адже в Тернопільській область уже є зафіксовані випадки грипу штамом H1N1.

– Сьогодні циркулює 3 штами і один з них – це є свинячий грип. Ми з ним знайомі ще з 2009 року, до слова хочу сказати, що 50 % людей мають імунітет до цього грипу, – говорить Марія Павельєва. – Що стосується лабораторної діагностики, то у нас є уже 12 випадків грипу. І з них 10 – це є грип A H1N1 – Каліфорнія.

Дитячі садки Тернополя працюють у звичному режимі. Та проводять всі необхідні заходи, аби вберегти вихованців від захворювань. Щоранку дітям міряють температуру. Якщо виявляють хворих, просять батьків забрати їх до дому.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here