![1eczhqLb7lmwQ9GBaMVm](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/08/1eczhqLb7lmwQ9GBaMVm-640x360.jpg)
Оскільки станом на ранок 17 серпня в Тернопільській області епідеміологічна ситуація почала ускладнюватися, про що свідчить динаміка росту захворюваності, висновки зробили і на засіданні Тернопільського міського оперативного штабу.
Оскільки станом на ранок 17 серпня в Тернопільській області епідеміологічна ситуація почала ускладнюватися, про що свідчить динаміка росту захворюваності, висновки зробили і на засіданні Тернопільського міського оперативного штабу.