Головна суспільство Елементи теренової гри “Гурби-Антонівці” демонстрували поблизу набережної Тернопільського ставу

Елементи теренової гри “Гурби-Антонівці” демонстрували поблизу набережної Тернопільського ставу

311

У Тернополі сьогодні масова бійка. Елементи спортивно-патріотичної теренової гри "Гурби-Антонівці"  демонстрували  поблизу набережної Тернопільського ставу. На саму ж гру запрошують з 1 до 4 травня, записатися ще не пізно, реєстрація триватиме до 28 квітня.

Більше 300  хлопців та дівчат щороку впродовж 60 годин без перерви воюють у лісах на межі Тернопільської і Рівненської областей в урочищі Гурби під час спортивно-патріотичної теренової гри "Гурби-Антонівці". Кожен з учасників має відповідну пов'язку на руці – життя, суперник намагається зірвати її. Елементи гри сьогодні показали поблизу Набережної Тернопільського ставу. Хлопці та дівчата йшли лава на лаву.

– Заборонено використовувати удари, удушающі прийми, бойові прийоми. Можна використовувати тільки прийоми боротьби, тут трава мягенька, то сподіваюся, що  тут травм сильних не буде. Наскільки я пам'ятаю на самих Гурбах, де все страшніше набагато виглядає, то як таких травм не було. Можливо розтягнення, забої, – розповідає член громадської організації Молодіжний націоналістичний конгрес Іван Кізюк.

Іван Кізюк цьогоріч вже всьоме братиме участь в "Гурбах-Антонівцях".

– Коли проходите "Гурби" то стаєте членом такої великої родини, за всі роки вже пройшло більше 5 тисяч людей, це велика маса людей, Ви самі розумієте, якщо вони об'єднуються, згуртовуються, то це великий позитив. Гра означає дуже багато це багато адреналіну, позитиву, багато друзів. Цей реглан, що Ви зараз бачите на мені, то я його виграв в другій грі, мені вручили його як кращому гравцю. Він трохи затягнутий, старий, але дорогий мені як пам'ять, тому ношу його, – каже Іван Кізюк.

В "Гурбах-Антонівцях" можуть взяти участь як хлопці так і дівчата віком від 18 до 35 років з різних куточків України. Детальнішу інформацію про гру можна дізнатися на сайті hgurby.org.ua.

– Для тих людей, хто хоче собі знайти друзів, як з області так і з України, то це хороший шанс. Бо за ті всі роки дуже багато друзів, які можуть тебе підтримати.Навіть під час Євромайдану це все дуже пригодилося, бо  на основі випускників Гурб сформували сотні самооборони майдану, вони були в схожих життєвих ситуаціях, які йшли лава на лаву зі своїми суперниками, – говорить голова Тернопільського осередку Молодіжний націоналістичний конгрес Іван Ковалик.

Відбуватимуться "Гурби-Антонівці" з 1 до 4 травня. Зголоситися до участі ще не пізно.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here