додому Головні Ексклюзивно для бійців 44 бригади: лазня на колесах поїде просто на фронт...

Ексклюзивно для бійців 44 бригади: лазня на колесах поїде просто на фронт (відео)

710

Лазня на колесах: тернопільські волонтери облаштують автобаню для військовослужбовців 44-ої окремої артилерійської бригади. У середині вантажного автомобіля для бійців поставлять рукомийники, душові кабінки та навіть пральні машини.

Згодом лазня на колесах вирушить на передову до наших захисників і захисниць. Подробиці розкаже наша Юлія Пацкаль.

Душову всередині вантажного автомобіля для бійців 44-ої окремої артилерійської бригади облаштує волонтерське об’єднання “Склад”. Створити таку автобаню благодійники вирішили на прохання військових. Адже в польових умовах прийняти душ часто просто неможливо.

Незабаром, вже облаштовану автолазню, відправлять на фронт. Вона курсуватиме по різних точках дислокації наших захисників і захисниць.
Реалізувати таку ідею вдалося завдяки небайдужим мешканцям, благодійникам з-за кордону та власними силами. Загалом волонтерське об’єднання працює з перших днів повномасштабного вторгнення. Благодійники продовжують возити допомогу, як на лінію фронту, так і на деокуповані території.

З кожної поїздки волонтери привозять дарунок-спогад від військових. На складі благодійники зберігають чимало трофеїв, шевронів, прапорів та підписів подяки від бійців.

Долучитися до проєкту можна тут:

Проєкт «Душ на колесах» для бійців 44-ої окремої артилерійської бригади Реквізити для переказу: Приват 4149439023284510 Моно 5375411416519028 kolodiuk27@gmail.com – PayPal

Волонтерське обʼєднання «Склад» Колодюк Ігор 0985778558 kolodiuk27@gmail.com