додому Новини Еголіст: замовлення професіонального фото та відео на різну тематику

Еголіст: замовлення професіонального фото та відео на різну тематику

541

Професійні фотографи та відео оператори стануть у нагоді, адже вони допоможуть зафіксувати особливі моменти, зберігши історії життя в фото та відеоматеріалах.

Сфери, де можна використовувати професійні фото- та відео послуги, окрім сімейних альбомів, різноманітні. Професійні знімки можна робити для портфоліо, реклами, тематичних альбомів чи для демонстрації товарів в інтернет-магазинах. На головній сторінці сервісу Еголіст можна обрати подію, яку планується знімати та знайти виконавців на виконання замовлення.

Послуги фото і відеозйомки

Зберегти пам’ять про найважливіші та найяскравіші моменти свого життя допоможе фото та відео. Професійні послуги фото та відео оператора можна замовити для різних цілей:

  • сімейна зйомка;
  • фото та відео супровід весілля, вінчання, хрестин;
  • дитячі свята;
  • промовідео.

Фото та відеозйомка допоможе в створенні сімейних альбомів, реклами, навчанні, різних публікаціях, колективних перфомансах та навіть в маркетингових цілях. Матеріали, зроблені майстрами своєї справи, можуть використовуватись в постах соцмереж чи інформаційних бюлетенях підприємства або окремої людини.

Професійний підхід гарантує не тільки створення фото та відео, а й професійний супровід – від постановки до цифрової обробки за потреби. На Еголіст є можливість замовити оператора та монтажера в одній особі.

На сайті можна підібрати фото та відео операторів, обравши місто, де перебуває замовник послуг.

Як зробити замовлення на Еголіст

Сервіс Еголіст піклується, щоб замовник отримав якісні послуги. Перед тим, як обрати виконавця роботи, створюється оголошення, в якому вказується вид послуги, яку хоче отримати клієнт.

Виконавці через тендер пропонують свої послуги та вказують ціну, за яку можна замовити фото та відеозйомку. Такий тендер сприяє підбору найкращого спеціаліста, а також надає можливість переглянути портфоліо робіт виконавців, які відгукнулися на оголошення.

Сайт показує статистику виконавців, в якій вказує виконані угоди, його оголошення та скарги від клієнтів. На Еголісті включена опція «написати автору оголошення».

Окрім фото та відео оператора, при потребі сайт пропонує допомогу в оформленні фотозони на різну тематику. Зробити замовлення по вигідній ціні через оголошення тендеру на певну послугу з Еголіст можна швидко, без витрат часу на пошук найкращого оператора.