додому суспільство Дитина на дорозі має почуватися повноправним учасником дорожнього руху.

Дитина на дорозі має почуватися повноправним учасником дорожнього руху.

355

Дитина на дорозі має почуватися повноправним  учасником дорожнього руху. З цією метою чимало акцій запланував провести у 2013 році Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця". Серед іншого також робота, спрямована на виховання майбутніх донорів.

Світловідбиваючий елемент, наклеєний на портфель, чи верхній одяг. Це наклейка, яка може врятувати дитяче життя, адже у темну частину доби автомобілісту розгледіти на дорозі дитину важко. Акція "Я бачу – мене бачать" минулого року вже пройшла в Рівненській і Київській областях. 

– Погане освітлення, погані дороги, є актуальна проблема попросити вас долучитися до цієї акції. Тобто, будемо шукати партнерів-спонсорів, які закуплять отакі світловідбивачі і по всій Україні хочемо їх розповсюджувати по дитячих закладах і по школах, – розповів президент ВБФ "Серце до серця" Дмитро Струк.

А восени Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця" планує організувати Всеукраїнський тиждень донора. 

– Актуальне питання – нестача крові в лікарнях України. Міністерство охорони здоров'я підтримує цю акцію, так як ми дуже тісно співпрацюємо з МОЗ України. Хочемо в загальноукраїнських масштабах підняти цю проблему і розказати, тому що є проблема, а багато хто не знає як здати кров, куди йти, що для цього треба, що робити і так далі, – каже Дмитро Струк.

Ще один проект, який планує започаткувати благодійний фонд "Серце до серця", – це "Права велосипедиста". Представники громадських організацій навчатимуть дітей правил дорожнього руху. Після цього юні велосипедисти складатимуть іспит, на якому вони відповідатимуть, як правильно на тому чи іншому відрізку дороги їхати, яка швидкість їм дозволена, як повернути, зупинити велосипед. Основна мета, яку переслідує проект – це усвідомлення себе як повноправного учасника дорожнього руху.