Головна Новини Дитячі садки Тернополя активно ремонтують

Дитячі садки Тернополя активно ремонтують

853

vlcsnap-2015-07-14-16h59m18s38Ремонти у школах та дитячих садках Тернополя у розпалі. Оновлюють внутрішні приміщення, ремонтують дахи, встановлюють дитячі майданчики. У кількох дошкільних закладах цього навчального року відкриють нові групи, там наразі завершують ремонти. А у дитячому садку №28 організовують першу в Тернополі групу для незрячих дітей.

Найбільше грошей потребують ремонти дахів, розповідають у міській раді. Останніх десять років дахи у тернопільських школах та дитсадках не ремонтували взагалі. Крім того, щороку влітку в дошкільних навчальних закладах оновлюють приміщення всередині. У школі-садку номер сім – 423-є діток, частина з них – учні початкових класів, ще двісті – дошкільного віку. Минулого року тут відкрили нову ясельну групу, з початком цього навчального року планують відкрити ще одну. Загалом у діючих міських дитсадках відкриють шість додаткових груп, у них наразі завершують ремонти.

– Маємо намір відкрити в різних мікрорайонах 6 додаткових груп. В 22 садочку – 2 групи, в 16-му, 19 -му, в дошкільному навчальному закладі номер один, ми там вивели діток початкових класів і відкриваємо там ще одну дошкільну додаткову групу, – розповідає начальник управління освіти Тернопільської міськради Ольга Похиляк.

А у дошкільному навчальному закладі №28 організовують першу в Тернополі групу для сліпих діток. Тут придбають спеціальне обладнання, з вихованцями працюватимуть спеціалісти.

– Тут з ними буде працювати тифлопедагог, буде займатися логопед, буде займатися медсестра-ортопедистка, всі умови ми стараємося для них створити. Група буде маленька, там буде не більше 8-ми дітей, вона буде комбінованого типу. Ми створимо для них найкращі умови, щоб вони змогли навчитися всього що їм потрібно для розвитку і життя. Спеціальні в нас будуть таблички для цих дітей, спеціальні іграшки для того щоб робити спеціальні вправи і займатися з цими дітками, – пояснює директор Тернопільського дошкільного навчального закладу №28 Олена Шевчук.

Ремонтують та утримують дитячі садки виключно за гроші міського бюджету. Лише для утримання дитсадків в рік потрібно 80 мільйонів гривень. Крім того з початком нового навчального року у Тернополі відкриють ще два нових дитячих садки.

– Я думаю, що один з них на вулиці Київській ми однозначно встигнемо до 1 вересня, оскільки це приміщення ще є в комунальній власності, наступний садок на вулиці Юності, там ми готові все зробити, але наразі приміщення ще не передали з власності Міністерства освіти у комунальну власність, оскільки процедура передачі затягується вже кілька місяців, спробуємо розпочати роботи на даному етапі. якщо дозволить законодавство, але я думаю, що восени в будь-якому випадку цей садочок почне функціонувати, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Також усі 35  дитсадків цього року отримають нові дитячі майданчики, 23 з них уже встановили.

Коментарі

1 коментар

  1. “Ремонтують та утримують дитячі садки виключно за гроші міського бюджету. Лише для утримання дитсадків в рік потрібно 80 мільйонів гривень”.
    Для чого ж тоді від батьків вимагають благодійні внески на ремонт та утримання дитячих садків в сумі від 300 до 500 грн на ремонт садочків (дах, тощо), 300-400 на ремонт групи (меблі, штори, тощо)?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here