додому Новини Дитяча програма “Чарівний ключик” у новому сезоні змінить обличчя

Дитяча програма “Чарівний ключик” у новому сезоні змінить обличчя

615

vlcsnap-2014-09-11-11h55m42s215Як рости здоровим і веселим, як швидко  впоратися з домашніми завданнями і мати багато друзів, як весело провести час і на який гурток записатися – ці і чимало інших тем вже незабаром глядачі побачать в оновленій  дитячій програмі. З початком телевізійного сезону на телеканалі TV-4 для найменших глядачів “Чарівний ключик” змінить обличчя. Нові ведучі, заставки і ще більше цікавих тем і рубрик в ефірі з 14 вересня.

З позитивними емоціями, після літнього відпочинку, з новими ідеями зустрічайте програму “Чарівний ключик”. Перший випуск – особливий. Ведучі, які вже кілька років поспіль ведуть програму, передали естафету молодшим дітям. Даринка Шуплат вже 2,5 роки ведуча “Чарівного ключика”. Вона розповідає, за цей час звикала до камери, побачила зсередини “кухню” телебачення, а ще познайомилася з багатьма цікавими людьми і провела десятки програм. Та найкраще Даринка пам’ятає перші кроки своєї кар’єри на телебаченні.

– Я дуже хвилювалася. Я боялася, що щось не так скажу і все буде погано, але потім через пару програм все стало привично і весело. Я вже велика тому, на жаль, вже не можу вести, але буду рада, якщо маленькі ведучі будуть продовжувати це.

Для нових ведучих перша програма – особлива. До неї довго готувалися: вгамовували переживання, декламували вірші і підбирали вбрання.

– Я дуже хотіла потрапити у цю програму. Кожен день читала і займалася з мамою, – розповідає нова ведуча програми “Чарівний ключик” Віка.

– Я не хвилювався, але мені дуже сподобалось, – ділиться враженнями від першої зйомки новий ведучий програми “Чарівний ключик” Стас.


– Ми дуже хотіли стати телеведучими програми “Чарівний ключик”. Ми дивилися цю програму і вона нам дуже сподобалася. Ми готувалися до програми і мама нас вдягнула в дуже гарні платтячка, – кажуть нові ведучі програми “Чарівний ключик” Даринка і Софійка.

До прем’єри оновленого “Чарівного ключика” залишилось чекати недовго. Цієї неділі, 14 вересня, о 13.30 на телеканалі TV-4.