додому спорт Дитячий турнір з міні-футболу “Кубок Чемпіонів” виграли львівські “Карпати”

Дитячий турнір з міні-футболу “Кубок Чемпіонів” виграли львівські “Карпати”

560

Кубок Чемпіонів виграли львівські "Карпати". У Тернополі вперше провели дитячий турнір з міні-футболу із назвою Кубок Чемпіонів, в якому зіграли10-річні хлопці зі Львова, Рівного та Тернопільщини.

У Тернополі в спортзалі 27 школи тривав три дні, протягом яких за перемогу змагалося загалом 8 команд.

Дмитро Андрієшин, співорганізатор турніру Кубок Чемпіонів: "Це команди зі Львова, Рівного, Тернополя, Тернопільської області, на жальне приїхали команда з Івано-Франківська через погодні умови і діти захворіли з Хмельницька. Це ще би було цікавіше".
Команди грали між собою по колу. Найбільшу кількість очок у підсумку отримала перша команда львівських Карпат, за що й удостоїлася першого місця кубка Чемпіонів. Другу сходинку посіли вихованці тернопільської ДЮСШ, 

бронзових нагород удостоїлися львів'яни з команди "Карпати-2".

Володимир Зленко, гравець команди "Карпати-2" Львів: "Я сам зі Львова, ми зайняли третє місце, мене звати Володимир. Суперники були тут в цьому турнірі дуже тяжкі і сам турнір дуже тяжкий".

Арсен Музика, гравець команди Тернополя: "Успіхи дуже добре, ми зайняли друге місце в турнірі. Випускали мене кожну ігру, іще, все добре можна сказати.

– Як суперники?

– Суперники дуже важкі".

Олег Федор, гравець команди "Карпати" Львів: "Турнір був важкий, ми з команди "Карпати" Львів, ну, зіграли, виграли турнір, раді за то, получили собі медалі, дехто статуетки, ну був важкий турнір".

Ініціатором турніру Кубок чемпіонів стала Тернопільська ДЮСШ з футболу та інших видів спорту. Також висловлюють вдячність спонсорам і партнерам, які приєдналися до проведення змагань.

Андрій Рибак, начальник відділу молоді та спорту Тернопільської міськради: "Оскільки діти цього віку ще не грають в дитячо-юнацькій футбольній лізі, то от і організували такий турнір. Звичайно міська рада підтримує такі турніри, тому що ми розумієм, що якщо ми побачимо впереді розвиток футболу в місті, то звичайно треба починати з цих маленьких дітей і закладати в них риси переможця. І тільки тоді ми будем мати повноцінні команди і повноцінну заміну нашим хлопцям, які грають в ФК "Тернопіль" та "Ниві" Тернопіль".

Організатори не виключають можливості зробити турнір для молодших футболістів Кубок чемпіонів у Тернополі традиційним.