додому благоустрій Дитячий майданчик поблизу Тернопільського ставу оновлять

Дитячий майданчик поблизу Тернопільського ставу оновлять

488

У парку імені Тараса Шевченка у Тернополі демонтують атракціони. Вже до початку літа дитячий майданчик поблизу Тернопільського ставу планують оновити. Замість старих гірок встановлять нові ігрові комплекси. Фінансують дитячі розваги меценати, кажуть в Об'єднанні парків культури та відпочинку Тернополя.

Дитячий майданчик у парку імені Тараса Шевченка не пустував ніколи. Перші конструкції, ракету та гірку, тут встановили рівно 60 років тому. Далі атракціонів більшало, а разом з ними і відвідувачів. До сьогодні. Бо майданчик тепер не ігровий, а будівельний. Комунальники взялись демонтувати старі конструкції. Почали з гірки.

Чотириметрова залізна конструкція, яка ще сьогодні вранці була дитячою гіркою, тепер металобрухт. Проте місце, де вона стояла, не пустуватиме, кажуть комунальники. Невдовзі тут планують встановити нові каруселі. Новий атракціон, розповідає Василь Романюк, – це дитячий ігровий комплекс – корабель.

Василь Романюк, директор Об'єднання парків культури та відпочинку Тернополя: "- Це тільки гроші спонсорські.

– Скільки?

– Підприємці поки що не говорять".

До роботи комунальників приглядаються школярі. Спочатку не розуміють, чому їх позбавляють безкоштовних розваг:

"- Це погано. Це була моя любима гірка. Ми так любили з неї з'їжджати.

– А ви знеаєте, що тут буде нова?

– Так? Яка?

– Новіша і безпечніша.

– Ой, круто, класно!"

Демонтують не всі конструкції. На черзі після цієї гірки – ще одна. Решта атракціонів на майданчику справні, запевняють комунальники. Їх планують пофарбувати, майданчик обгородити.

Василь Романюк, директор Об'єднання парків культури та відпочинку Тернополя: "Дяді Стьопи ми знімати не будемо, він лишається реліквією. Це буде пам'ятка, ми її просто відновимо".

Оновлений дитячий майданчик у парку імені Тараса Шевченка відкриють до початку літа. Обстежать і решту атракціонів у парках міста. Їх планують запустити до Великодніх свят.