додому Новини Директора лісгоспу на Тернопільщині підозрюють у причетності до махінацій із постаченням лісосировини

Директора лісгоспу на Тернопільщині підозрюють у причетності до махінацій із постаченням лісосировини

783
Директора лісгоспу на Тернопільщині підозрюють у причетності до оборудок із поставками лісосировини. За матеріалами СБУ йому повідомлено про підозру у службовому недбальстві.
Чиновник, змінивши на посаді свого попередника, якому інкримінують розтрату державних коштів в обсязі 720 тис. гривень, не тільки не розірвав укладеної попереднім директором угоди, а й продовжував її виконувати. Таким чином, вже за його керівництва господарству завдано додаткових збитків на ще понад 250 тис. гривень.
За даними слідства, держпідприємство за власний кошт протягом трьох років постачало деревину комерційній структурі. Відповідно до укладеного договору, оплату за транспортування лісосировини мали здійснювати замовники продукції, однак перевезення вантажів оплачувалось лісовим господарством.

Загалом оборудка завдала держпідприємству збитків на понад 1 мільйон гривень.
Наразі чинному керівнику лісгоспу повідомлено про підозру за ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.
Щодо його попередника, обвинуваченого у розтраті ще понад 720 тис. гривень, обвинувальний акт вже скеровано до суду за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
Заходи із викриття правопорушення проводилися спільно із слідчими Територіального управління ДБР за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури.