Головна надзвичайне Двоє людей втопилося минулими вихідними на Тернопільщині

Двоє людей втопилося минулими вихідними на Тернопільщині

431

У ставі с. Витківці Збvlcsnap-2015-06-08-14h44m29s220аразького району шістнадцятого серпня рятувальники знайшли тіло 48-річного жителя с. Колодне. Ще одна людина втопилася в селі Романівка Тернопільського району. Тіло чоловіка шукають працівники Гусятинської рятувально-водолазної служби.

У ставі села Витківці Збаразького району рятувальники знайшли тіло сорокавосьмирічного чоловіка. Тіло ще одного чоловіка досі шукають водолази Гусятинської рятувальної служби у селі Романівка Тернопільського району. Ще двох людей минулими вихідними вдалося врятувати. У суботу, 15 серпня, надійшло повідомлення про те, що на Тернопільському ставі, поблизу дамби топиться чоловік. За лічені хвилини рятувальники прибули до місця виклику, побачили на відстані близько 5 метрів від берега людину, яка вже повністю занурилась у воду та перестала боротись за життя. Добрались до потерпілого за допомогою рятувального човна, та вхопивши його за одяг, доправили до берега, поклали на брезентові ноші та передали працівникам швидкої.

-До працівників міліції поступило повідомлення, що на Тернопільському ставі поблизу дамби, топиться людина, прибувши на місце події, оцінивши ситуацію, за допомогою рятувального човна ми спустилися на воду і врятували потерпілого. По прибуттю медиків передали його працівникам швидкої медичної допомоги, – каже командир відділення ДПРЧ – 1 міста Тернополя, Андрій Маркович

Ще одну людину вдалося врятувати працівникам Борщівської рятувальної станції. Жінку витягнули з озера, що в селі Мушкатівка. Загалом на Тернопільщині від початку року через необережне поводження на воді загинуло двадцять вісім осіб, двоє з них – неповнолітні.

-Аналіз нещасних випадків, свідчить про те, що в більшості факти загибелі мають місце в непристосованих для купання місцях, при порушенні правил поведінки на воді. Основними умовами безпечного відпочинку на воді є правильні умови та правильне місце для купання, навчання дорослих та дітей плаванню, дотримання правил поведінки, постійний контроль над  дітьми з боку дорослих, – каже помічник начальника управління ДСНС України в Тернопільській області по зв’язках з громадськістю Ірина Крупа

 

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here