Головна благоустрій Двомісячник благоустрою проходитиме у Тернополі з 1 березня по 1 травня

Двомісячник благоустрою проходитиме у Тернополі з 1 березня по 1 травня

282

vlcsnap-2016-02-29-18h00m45s084Двомісячник благоустрою проходитиме у Тернополі з 1 березня по 1 травня. Традиційно комунальники прибиратимуть двори та вулиці від сміття, до відповідного стану приведуть прибудинкові та прилеглі території, побілять дерева, пофарбують огорожі тощо. Окрім цього протягом березня-квітня будуть впорядковувати зелені зони, меморіальні комплекси та міські кладовища. Долучатись закликають кожного.

Прибрати вулиці та двори від сміття, привести до відповідного стану прибудинкові та прилеглі до будинків території, побілити дерева, впорядкувати міські кладовища та зелені зони тернополяни будуть з 1 березня по 1 травня. Триватиме це у рамках двомісячника благоустрою міста. До такого прибирання закликають усіх тернополян. Цього року на впорядкування виділили цілих два місяці, а не один, як у минулі роки.

– Тому на даний час ми провели відповідні наради з жеками, суб’єктами господарювання, підприємствами, ще раз пояснили. Що наприклад ЖЕК, є будинок, є прибудинкова територія він її прибирає постійно. Але є ще поняття прилегла територія, яка суттєво більша за прибудинкову. І двомісячник благоустрою передбачає саме це, прибирання не тільки прибудинкової території, а й прилеглої, – розповідає заступник начальника управління ЖКГ благоустрою та екології Тернопільської міськради Олег Соколовський.

Окрім прибирання двомісячник благоустрою передбачає висадження нових та впорядкування уже існуючих зелених насаджень, зняття елементів візуального забруднення.

– Наше завдання максимально зняти візуальне забруднення. Тому побілка фасадів, знищення графіті, впорядкування зелених насаджень це дуже важливо. Також потрібно сказати, і всі повинні це пам’ятати, що як незаконна зрізка дерева, так і його незаконне висадження однаково штрафується. Як правило вони висаджують на комунікаціях, як правило вони висаджують з порушенням відповідної концепції озеленення міста і ці дерева окрім користі принесуть тільки шкоду. Тому ми просимо, хто хоче висаджувати дерева, треба звернутися у відділ екології і ми пояснимо, які саме породи потрібно висаджувати, де саме висаджувати, на яких відстанях, – каже Олег Соколовський.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here