додому надзвичайне Двоє людей мало не втопились в Тернопільському ставі

Двоє людей мало не втопились в Тернопільському ставі

418

Двоє людей мало не втопились у Тернопільсьокому ставі. Перший випадок трапився ввечері 23 січня, а другий – сьогодні вранці. Обох чоловіків, які провалились під лід, врятували. Останній потерпілий від госпіталізації відмовився. Рятувальники наполегливо звертаються до мешканців області та тернополян: взагалі не виходити на кригу.

Нині вранці на екстрений номер «101» надійшла інформація, що чоловік провалився під лід на Тернопільському ставі. Коли прибули рятувальники, потерпілий був за 30 метрів від берега. Його намагались самотужки врятувати кілька тернополян.

Очевидець: "Я бігаю тут кожного ранку, побачив, що людина топиться, відразу покликав на допомогу, люди прийшли з драбинами, а потім вже приїхали МЧС. З їх допомогою і потім як ми прийшлими попросили цих людей звільнити місце і зайнялись рятуванням. За допомогою драбини, потім ми його витягли".

Як виявилось, 43-річний чоловік вийшов на став порибалити і провалився. Потерпілий від подальшої госпіталізації категорично відмовився. Рятувальники наполегливо звертаються до мешканців області та тернополян: взагалі не виходити на лід.