додому Новини Дводенний форум ”Розвиток молодіжного центру” відбувся у Тернополі

Дводенний форум ”Розвиток молодіжного центру” відбувся у Тернополі

611

Дводенний форум ”Розвиток молодіжного центру” відбувся у Тернополі. Студенти разом із представниками громадських організацій говорили про те, якими мають бути молодіжні центри, і як вони мають працювати, аби надихнути молодь самій розвиватися, та водночас розвивати Тернопіль.

У Тернополі відбувся дводенний форум ”Розвиток молодіжного центру”.  Йшлося про те, як молодь може розвивати Тернопіль.

-Сьогодні ми ділимся практиками, які є молодіжні центри успішні в Україні, в нас є гості з інших міст, зокрема з Червонограда, Києва і також є представники з районів, які вивчають цей досвід і можливо в себе будуть також відкривати молодіжні центри.

Основне завдання форуму є комунікація громадських організацій і підтримка ініціатив та проектів щодо розвитку Тернополя.

-Що мені приємно, молоді люди готові працювати, їм дайте можливість, дайте площадочку для того, щоб вони це зробили і вони це зроблять, тобто це така штука, коли я стартував зі всякими своїми громадськими ідеями, то не завжди мені виходило робити, тому що я немав керівника, а вході своїй діяльності я отримав досвід, який зараз шось роблю, аналізую, комусь рекомендую.

На форумі студенти разом із представниками громадських організацій розмовляли про молодіжний центр, який він має бути і як він має працювати, аби молодь сама поділилася своїми думками щодо подальшого розвитку міста.

-Якраз от вчора, це була стратегічна сесія. Там різними антерактивними методами в роботі в групах, напрацьовували ідеї, як там мають бути меблі розставлені, з якої сторони має стояти дошка з якої там проектор і в якому кутку шафа. Це є досить круто, що молодь там десь сама пропонує, як вона це хоче бачити, відповідно вона там включається в розвиток.

Форум об’єднує більше десяти громадських організацій, які комунікують між собою. Основні напрямки, це є працевлаштування, неформальна освіта та мистецтво.