додому благоустрій Двір будинку на Крушельницької, 1 повністю заасфальтують наступного року

Двір будинку на Крушельницької, 1 повністю заасфальтують наступного року

593

Чому двір будинку на Крушельницької, 1 зроблений заасфальтований лише наполовину? Із таким питанням у редактції TV-4 звернулись окремі мешканці цього дому. Виявилось, на іншу частину не вистачило грошей. Тож її ремонтуватимуть Уже у наступному році.

– Де найбільша проїзна частина, тут найбільші вибоїни залишилися. Просто критично. Їхати машиною тут неможливо. Я навіть просив, кажу, коли вивозили сміття оце все будівельне, хоть позасипайте ті ями, – скаржиться мешканець будинку на Крушельницької, 1 Василь.

Ремонт двору будинку за адресою Крушельницької, 1 ще триває. Та десь на середині подвір’я новенький асфальт з бордюром та тротуаром закінчується. Далі, у іншій частині – суцільні ями. Після дощу вони повні води.

– Ну мені це дуже дивно. Проект закінчився, попереду яма на 30-40 см. Ну це просто дуже якось так.

У відділі з експлуатації та ремонту житлового фонду пояснюють: ремонтні роботи за адресами Крушельницької, 1 та Крушельницької 1А проводяться в межах виділених на це коштів.

– Сама ПКД передбачає повністю ремонт двору, але враховуючи обмежене фінансування, було прийняте рішення розбити ремонт двору на дві частини. Перша частина двору відремонтована цього року, наступну частину двору плануємо відремонтувати наступного року, – пояснює головний спеціаліст відділу з експлуатації та ремонту житлового фонду Олександр Чурілов.

Ремонтні роботи тут усього коштують 1 мільйон 180 тисяч гривень.

– Є відділ технічного нагляду, який слідкує за те, щоб проведення ремонтних робіт відбувалося з дотриманням державних будівельних вимог і відповідно до розробленої ПКД. Окрім того, нагляд за проведенням ремонтних робіт здійснює сам проектант. Якщо в процесі експлуатації двору будуть виникати недоліки, пов’язані з неякісним виконанням ремонтних робіт, то сама підрядна організація несе гарантійні зобов’язання і впродовж 5 років – впродовж гарантійного терміну – буде усувати зазначені недоліки за власні кошти, – каже Олександр Чурілов.

Ремонт двору на вулиці Крушельницької продовжать після того, коли депутати приймуть міський бюджет та погодять виділення коштів на цей об’єкт. Гроші чекають вже у наступному році.