Головна культура Двічі на місяць у Тернополі відбуватимуться безкоштовні концерти

Двічі на місяць у Тернополі відбуватимуться безкоштовні концерти

362

vlcsnap-2015-05-13-14h35m47s107Двічі на місяць у Тернополі відбуватимуться безкоштовні концерти. В місті стартував соціальний проект “ТалантТер”. Відтак,  двічі на місяць у палаці культури  “Березіль” відбуватимуться безкоштовні концерти професійних та аматорських колективів, місцевих виконавців, ансамблів. Сьогодні в “Березолі” виступали колектив музичної школи №1, група “Fusion” та ансамбль танцю “Сонечко”.

Концерти професійних та аматорських колективів, місцевих виконавців, ансамблів у палаці культури “Березіль” відбуватимуться двічі на місяць. Вхід для тернополян та гостей міста безкоштовний.

– В нас в Тернополі дуже багато міських колективів, які грають у якигось збірних концертах, десь в якомусь залі, що їх ніхто не бачить. Ми хочемо показати, що ми місто талантів і маємо багато колективів, – каже начальник управління культури та мистецтв Тернопільської міськради Василь Кармазин.

Перший концерт в рамках мистецького проекту “ТаланТер” відбувся напередодні Дня матері. Під час концертів тернополяни також будуть брати участь у розіграші подарунків та писатимуть на спеціальних листках імена виконавців естради, які б хотіли почути на День міста, 28 серпня.

– Кожна людина, яка прийде на концерти, вона буде автоматично учасником розіграшу, дається автоматично ось така заявка народного журі. В зв’язку з тим, що цей рік наш ювілейний, хотілося б щоб самі люди вибирали артистів на День міста. Найкращий артист отримає приз глядацьких симпатій, звісно він буде відмічений міськрадою. А людина, яка бере участь в цьому народному журі, також бере участь в розіграші – побутової техніки. Тобто, буде цікаво і тим людям, які прийшли на концерт, і тим, які на сцені, – каже заступник міського голови Тернополя Олександр Смик.

Наступний безкоштовний концерт відбудеться 27 травня. Повний графік можете знайти на сайті Тернопільської міськради.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here