Головна духовність Дві масові ходи з свічками заплановано у Тернополі на 1 листопада

Дві масові ходи з свічками заплановано у Тернополі на 1 листопада

237

Перша масова хода, приурочена 95-й річниці утворення Західноукраїнської Народної Республіки, стартуватиме з Майдану волі о 14:00. Через похід в місті буде частково перекритий рух транспорту. Друге дійство ввечері організовує молодіжна комісія Тернопільсько- Зборівської архиєпархії УГКЦ з нагоди 69-ї річниці від дня смерті митрополита Андрея Шептицького.

З нагоди 95-ї річниці Західноукраїнської Народної Республіки урочистою ходою пройдуть учнівська та студентська молодь, громадські організації та всі охочі мешканці Тернополя. Формуватимуть колону на Майдані волі, далі організовано рушать до Микулинецького кладовища і там відправлять поминальну панахиду.

Отець Орест Павліський, голова молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ: "Це організовує місто з нагоди утворення ЗУНР. Цього року акція відбувається більш масштабно, вона буде розпочинатись з 14.00 з Майдану Волі, буде похід. Ззапрошуємо наших людей відірватись на годину, віддати належне історії".

Того ж дня, 1 листопада, о 18 годині у Катедральному Соборі відбудеться Богослужіння та свічковий похід, приурочений 69-й річниці від дня смерті митрополита Андрея Шептицького.

Отець Орест Павліський, голова молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ: "На вечір вже традиційно багато років ми робимо похід від Катедрального Собору для молоді, для наших парафіян  та вірних нашої церкви, до пам'ятника митрополиту Шептицькому. Тут буде панахида, тут буде мати доповідь відомий історик, а далі  – духовна організація "Обнова" буде мати таку духовну мистецьку програму з нагоди відзначення цієї події".

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here