додому Головні Дві корови і один кінь. Як розпочиналось фермерське господарство на Чернігівщині

Дві корови і один кінь. Як розпочиналось фермерське господарство на Чернігівщині

688

Дві корови, кінь та віз. З цього починалося фермерське господарство у Лукашівці що на Чернігівщині. Нині ж воно налічує близько трьох сотень голів худоби і більше тисячі гектарів землі. Наша знімальна група побувала у прес-турі Поліссям та підготувала серію із сюжетів із тамтешнього краю. Сьогодні ми познайомимо Вас із тим, хто завдяки підтримці сім’ї зміг створити власну справу та забезпечити робочими місцями селян.

У рамках прес-туру Чернігівщиною знімальна група телеканалу TV-4 побувала на Лукашівському фермерському господарстві. Нині тут близько трьох сотень корів. Усі вони, як у дитячому садку, поділені на різновікові групи і однаково люблять камеру. Проте ще у 2005 році, коли Григорію Ткаченку прийшла ідея створити ферму – як односельчани, так і рідні поставились до такої новини скептично.

Попри це, сім’я розпочала власну справу із шести гектарів землі та незачної кількості худоби. З часом господарство почало розвиватись. Люди отримали робочі місця, а найменші друзі-пернаті трохи ласощів. Нині у фермерському господарстві займаються вирощуваннями популярних зернових культур, ягід і намагають виводити корів молочної породи.