додому благоустрій Дві доби не буде води у деяких мікрорайонах Тернополя

Дві доби не буде води у деяких мікрорайонах Тернополя

456

На дві доби без води залишаться деякі мікрорайони Тернополя. 22 та 23 жовтня "Тернопільводоканал" промиватиме водопровідні мережі. З водою будуть мешканці центральної частини міста (в районі вулиць Крушельницької – Живова – Князя Острозького і Старого парку), мікрорайону Новий Світ, Промислового мікрорайону (в районі вулиці Бродівська — Поліська — Текстильна – Збаразька), а також проспекту Злуки 1-23. Решту тернополян комунальники просять завчасно запастись водою.

До традиційного промивання водопровідних мереж двічі на рік – навесні та восени, тернополяни вже звикли. Та й два дні без води – не так вже й довго. Головне – аби вчасно попередили, щоб  люди встигли зробити заплановані справи, як от випрати речі чи законсервувати продукти і звичайно ж запастись водою. Все це ви ще обов'язково встигнете. Цьогоріч планове промивання мереж проводитимуть 22 та 23 жовтня. Проте без води залишаться лише ті мікрорайони міста, які отримують воду з Верхньоівачівського водозабору.

Володимир Кузьма, директор КП "Тернопільводоканал": "22 числа з ночі вода буде випускатися з мережі в мікрорайонах Сонячний, Східний, Дружба, Кутківці, район вулиці Микулинецької та ряд суміжних районів. Буде працювати Тернопільський водозабір, а відтак воду з можливо пониженим тиском будуть отримувати мікрорайони Новий Світ, центр міста, Старий Парк, і ряд суміжних вулиць. Район вулиці Живова також буде з водою".

Якщо погода сприятиме, таке ж промивання згодом чекає і на мікрорайони, які у ці дні залишаться з водою. Про це комунальники обіцяють попередити заздалегідь. Поки ж використовуватимуть час, коли в частині мереж води не буде, для їх ремонту. В таких умовах вдається зробити стільки ж роботи, як в інший час за два-три тижні, каже Володимир Кузьма. Тернополянам водоканалівці нагадують про ще одне джерело води – колонки-качалки. Їх перелік можна знайти на сайтах "Тернопільводоканалу" та Тернопільської міської ради.

Володимир Кузьма, директор КП "Тернопільводоканал": "Їх є приблизно близько 50 по місту діючих. Ми напередодні зупинки водопостачання централізованого обов'язково здійснюємо на замовлення управління ЖКГ міста об'їзд колонок-качалок міста, прокачування їх і контроль якості води".

Вода в оселях тернополян може з'явитися вже у середу, 23 жовтня. Проте вона буде з підвищеним вмістом хлору, а можливо і з осадом, тому непридатна для вживання. Комунальники застерігають: нерідко люди забувають закривати крани і як тільки водопостачання відновлюють, вода затоплює оселі. Разом з тим зростає і навантаження на мережу, а тому частішають аварії. Про них водоканалівці просять обов'язково повідомляти.