додому надзвичайне Двадцять фур потрапили в полон у Тернополі

Двадцять фур потрапили в полон у Тернополі

572

Через снігопад на дорогах міста знову затори, а на автошляхах області подекуди утруднений рух великовагового транспорту. Снігових заметів, за інформацією працівників Державтоінспекції, на Тернопільщині не реєстрували. Тим часом у сніговий полон через поганий стан доріг потрапили водії близько двадцяти фур з різних регіонів України, і навіть з-за кордону. Деякі великовантажівки на вулиці Гайовій у Тернополі стояли від учора.

Пан Станіслав вже добу стоїть на вулиці Гайовій у Тернополі. Сюди чоловік приїхав з Польщі аби завантажити товар. Через ями та непосипану дорогу, завантажена фура з місця рушити не може.

Станіслав, водій фури (їде з Польщі): "По дорозі не було, а тут такі ями, не очікува, самі ями не можна проїхати".

Інші водії, які приїхали сюди щоб завантажити чи розвантажити товар, виїхати також не можуть. Кілька великовантажівок потрапили у вибоїни цілим колесом і навіть спільні намагання водіїв випхати фуру, не допомогали.

Водії розповідають, тут і влітку дороги погані, взимку, то й слів нема, вибоїна на вибоїні.  

Лук'ян, водій фури: "Бачите, нема куди їхати, всі стоять, дороги нема. Ями страшні, сніг під низом, лід, а ніхто нічого не робить".  

Володимир, водій фури (їде з Донецька): "З Донецька ми сюда возимо товар і возимо сюда постоянно, тут влітку нема дороги, а зимою тим більше, цілий день тут виїжджаєш звідси. Ми кожен тиждень сюди завозимо товар, і гірших доріг як тут нема нігде".

Михайло, водій фури (їде з Києва): "З вчорашнього дня з 9 години, я тут завантажувався, і розумієте, мені на митницю треба, незнаю, як то буде. Ми завжди сюди приїжджаємо, дороги тутніколи не було. Дзвонили, дзвонили, а вони послухають і все". 

Близько полудня на Гайову почала з'їжджатись техніка, з допомогою якої рятувальники та представники міської ради пообіцяли витягти усі фури.

Микола Лесів, начальник управління ЖКГ Тернопільської міськради: "Ми своїми силами. В нас є тягач, і ми зараз беремо тягач, ми їх розтягнемо і посипимо дорогу, і проїзд буде звільнений.  В нас є УРАЛ, ми його беремо в тролейбусному управлінні, в таких випадках вони нам допомогають і ми їм допомогаємо".

Дорога на вулиці Гайовій є аварійною, каже Микола Лесів, і ще три роки тому тут передбачили капітальний ремонт. Цього року через брак фінансування почали ремонтувати частину дороги з боку міста, решта полотна досі залишається в аварійному стані. Що стосується тернопільських доріг, запевняє головний комунальник, найперше намагаються розчищати центральні шляхи.

Микола Лесів, начальник управління ЖКГ Тернопільської міськради: "Найперше ми робимо очищення головних трас міста, підходів та під'їздів до шкіл та садків міста, медичних заходів. Після цього, ми проводимо очистку другорядних вулиць".

Тим часом міський голова Тернополя через неналежне очищення та прибирання доріг міста вирішив покарати доганами відповідальних за це посадовців, повідомляє офіційний сайт Тернопільської міськради. Сьогодні суворе попередження отримав заступник міського голови, який курує житлово-комунальне господарство, начальник управління ЖКГ та керівник КП «МШЕД».