додому Новини Два золота, три срібла і одну бронзову нагороду здобули тернопільські борці на...

Два золота, три срібла і одну бронзову нагороду здобули тернопільські борці на міжнародних змаганнях у Польщі

773

vlcsnap-2015-09-17-14h03m39s188Два золота, три срібла і одну бронзову нагороду здобули тернопільські борці на міжнародних змаганнях у Польщі. В польському Ряшеві відбувся Юнацький турнір олімпійських надій з вільної боротьби, на якому змагалися кращі юні борці із Польщі, Чехії та міст Західної України. Тернопільщину гідно представили вихованці Тернопільського спортклубу імені Богдана Сцібайла “ГалТер’S”, і збаразького спортивного клубу “Чемпіон”.

У Польщі, на міжнародному турнірі олімпійських надій із вільної боротьби представник клубу “ГалТер’S” із Тернополя Мартин Мерва переборов усіх своїх супротивників та виграв золоті нагороди змагання у ваговій категорії до 65 кілограмів серед кадетів. Тернополянин Володимир Рибін, в ваговій категорії до 55 кілограмів дійшов до фіналу, де дружньо поступився свому товаришу зі Львова та отримав срібло.

Привезли польські нагороди і представники збаразького спортклубу “Чемпіон”.  Чемпіоном серед молодших юнаків став Назарій Григоряк зі Збаража, Андрій Ткач і Олег Ключка вибороли срібло, Богдан Бацюк, теж зі Збаража, завоював бронзу.