додому надзвичайне Два телефони у тернополянина вкрав товариш

Два телефони у тернополянина вкрав товариш

519

iPhone-5-steal-2За тиждень тернополянин втратив два дорогі мобільні телефони. Якщо першого разу згубу списав на власну необережність, то коли подібне повторилося, звернувся із заявою до міліціонерів.

Співробітникам тернопільського міськвідділу міліції потерпілий розповів про події, що передували зникненню. В обох випадках він разом із товаришем гостював у знайомої. Добре пам’ятає, що першого разу залишив мобілку в іншій кімнаті заряджатися, коли ж настав час йти додому, за телефоном і слід простиг. Цій події тернополянин не надав належного значення й вже наступного дня придбав собі новий.

У тій же квартирі таємничим чином зник і другий телефон. Тоді він знову ж таки гостював у знайомої з товаришем. Трохи випили, потерпілий заснув, а коли прокинувся, трубки не було. У ході слідства стало відомо, що на недешеві телефони спокусився товариш чоловіка.

Підозрюваний, раніше судимий 32-річний тернополянин, зізнався, що крадені телефони, які, до слова, власник оцінив більше ніж у 5 тисяч гривень, здав у ломбард. Його дії правоохоронці кваліфікували за статтею 185 Кримінального кодексу – крадіжка.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області