додому благоустрій Два сучасні пожежні гідранти австрійського виробництва з’явилися у центрі Тернополя

Два сучасні пожежні гідранти австрійського виробництва з’явилися у центрі Тернополя

1267

Два сучасні пожежні гідранти австрійського виробництва з’явилися у центі Тернополя на вулиці  Сагайдачного, поблизу катедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці та на бульварі Т. Шевченка. Вони дозволять вогнеборцям миттєво набирати воду із зовнішніх водопровідних мереж міста для подальшої подачі до місця виникнення пожежі.

У Тернополі встановили сучасні наземні пожежні гідранти американського зразка. Знаходяться вони у центрі Тернополя, на вулиці Сагайдачного, поблизу катедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, та на бульварі Т. Г. Шевченка.

– Дані пожежні гідранти є наземного типу австрійського виробництва, широко застосовуються у США та у Європі. Наявність цих гідрантів дасть змогу проводити відбір води з зовнішніх водомереж Тернополя до дальшої подачі води на гасіння пожеж, – розповів начальник Тернопільського міського відділу УДСНС України в Тернопільській області

Більшість пожежних гідрантів, що є на території нашої області, розміщені у колодязях і підключення до них займає у рятувальників дорогоцінні хвилини, тому нововстановлені гідранти значно полегшать роботу вогнеборців у період пожежі.