додому благоустрій Два нові світлофори встановили у Тернополі

Два нові світлофори встановили у Тернополі

816

vlcsnap-2015-02-19-15h08m48s94Два нові світлофори встановили у Тернополі. На вулицях Будного і 15 Квітня. Вони світлодіодні, значно економніші та яскравіше світять. Цього року в місті планують замінити усі світлофори.

За останній місяць у Тернополі встановили два нові світлофори на вулицях : 15 Квітня та Будного. Замінити останній було вкрай необхідно .

– Світлофор дуже потрібен, бо тут практично Об’їзна, йде дорога зі Львова, з Бережан, зі сторони Хмельницького і Чернівців, виїзд із Західного ринку. Транспорту дуже багато, а проблема була в тому, що старий світлофор, маючи лампочки розжарювання зранку, коли сонце світило зі Сходу практично не було видно, який колір був світлофора, так само і ввечері людям було дуже незручно, – розповідає начальник КП “Тернопільміськсвітло” Олег Ліхіцький.

Нові світлофори – світлодіодні, значно економніші використовують в п’ять разів менше електроенергії, а ще регулюються диспетчерським пультом керування. Диспетчер на моніторі у режимі онлайн спостерігає за роботою світлофорів та може оперативно реагувати на аварійні ситуації. До кінця року в Тернополі планують замінити усі світлофори.

– До кінця року ми маємо змінити всі світлофори у Тернополі зі старих на нові. Роботи багато. Якщо ми за останні два роки замінили порядка 15 світлофорів, то нам ще лишилося 25, я думаю, що ми справимося і все поміняємо. В нас є навики, вже є нароблена тактика, нароблена технологія і практично за тиждень часу ми можемо робити один світлофор, поміняти його, – каже Олег Ліхіцький.