додому надзвичайне Два інциденти за цю ніч стались з тернопільськими активістами (оновлено)

Два інциденти за цю ніч стались з тернопільськими активістами (оновлено)

411

Два інциденти трапились цієї ночі з тернопільськими активістами, які їхали на майдан до Києва. Про це розповіли представники "Дорожнього контролю" Тернополя. Вночі автобус, який віз тернополян до столиці, потрапив у навмисно влаштоване ДТП у Житомирській області. Інший інцидент – мікроавтобус з активістами інспектори ДАІ затримали на виїзді з Тернополя. Згодом, з допомогою дорожнього контролю, обидва випадки закінчились благополучно, людей відпустили.

Вночі до Віталія Крутиголови зателефонували тернополяни, які їхали на Київ, і попросили допомоги. Вони повідомили: у Житомирській області автобус з трьома десятками пасажирів потрапив у навмисно влаштоване ДТП.

Віталій Крутиголова, голова ГО "Дорожній контроль – Тернопіль": "На дорозі їх постійно підрізала машина марки "Жигулі", яка виляла по дорозі, яка створювала постійно аварійно-небезпечну ситуацію: підрізала їх, кидала їх в кювет, водій зрозумів, що тут що не те, і зупинив свій транспортний засіб. Під час зупинки транспортного засобу "Жигулі" включили задню передачу, спрямували свій атомобіль і вдарили автобус".

Значних пошкоджень автобуса не було і водій продовжив маршрут. Та вже на черговому КП активістів чекали інспектори ДАІ спільно з працівниками міліції. Найбільше водія та пасажирів обурило те, що протоколи почали складати не на місці, а у супроводі ДАІ відвезли у районний відділ міліції.

Віталій Крутиголова, голова ГО "Дорожній контроль – Тернопіль": "Коли я запитав в пасажира, де водій, то вони сказали, що водія вже на протязі 40 хвилин не бачили, не знаємо, зв'язку з ним немає. Коли вияснилось, то виявилось, що водія, як в народі кажуть, пресували. Просто пресували працівники міліції, розумієте. Просто жахливо усвідомлювати, в якій країні ми живемо". 

Інший інцидент трапився також цієї ночі. На виїзді з Тернополя працівники ДАІ зупинили, і, зі слів Віталія Крутиголови, не випускали мікроавтобус з активістами за межі міста. В обох випадках все закінчилось благополучно, однак, лише завдяки втручанню засобів масової інформації, представників дорожнього контролю та юристів. Після нічних подій люди продовжили маршрут на Київ.