Головна Новини Два дитячих дитсадки цього року планують відкрити у Тернополі

Два дитячих дитсадки цього року планують відкрити у Тернополі

405

detskiiДва дитячих дитсадки цього року планують відкрити у Тернополі. Народжуваність щороку зростає, а місць у дитсадках міста малечі не вистачає. Щороку управління освіти відкривало додаткові групи у вивільнених від орендарів приміщеннях. Зараз готують два дитсадки, куди з початку навчального року вже ходитимуть дошкільнята.

Минулоріч у Тернополі відкрили 13 додаткових груп у дитсадках на різних масивах міста, але і цього не достатньо. Відкриватимуть такі групи і надалі також в різних мікрорайонах міста.

– Це в дошкільному навчальному закладі №17, це колишній навчально-виховний комплекс. Зараз там початкової школи вже нема і ми відкриваємо ще додаткову групу. Ще це раніше навчально-виховний комплекс №1, а зараз дитсадок №1 на Живова, то і там буде відкрита нова група, на Стадникової в ДНЗ №38 і в 22 садочку ми плануємо відкрити дві групи і розвантажити таким чином мікрорайон “Канада”, бо це наше проблемне питання. На “Новому світі” ДНЗ №5 і 25 і ДНЗ №33, – розповіла начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради Ольга Похиляк.

Окрім цього в Тернополі відкриють два дошкільних навчальних заклади. Один на масиві “Дружба” на вулиці Юності, 9. Зараз там приміщення Тернопільського економічного університету. Його передадуть управлінню освіти за домовленостями між університетом і міськрадою. Там планують відкрити шість груп. Інший дитсадок відкриють на масиві “Сонячний” на вулиці Київській 3А поряд зі Станцією юних техніків у вивільнених в орендарів приміщеннях. Там розміщувалися стомалогічні кабінети, міська організація Червоного Хреста та інші. Сама ж Станція юних технівків працюватиме, як і раніше.

– Не постраждають діти. Заклад буде функціонувати. Заклад буде функціонувати. Жодна дитина не постраждає, жоден гурток не скорочений, колектив не буде скорочений. Колектив буде працювати. Навпаки хочу сказати, що порівняно з минулим роком вони профінансовані краще, – каже Ольга Похиляк.

Новий дитсадок на вулиці Юності, 9 працюватимуть під номером 3, на Київській, 3а під номером 4. Батьки вже можуть записуватися в електронну чергу у ці дитсадки.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here