додому благоустрій Два дні у більшості мікрорайонів Тернополя не буде води

Два дні у більшості мікрорайонів Тернополя не буде води

493

9 та 10 квітня у більшості мікрорайонів Тернополя не буде води. КП "Тернопільводоканал" буде промивати водопровідні мережі. Комунальники звертаються до тернополян завчасно запастись водою. Не чекайте вечора. Впродовж наступних двох днів з водою будуть мешканці центру міста, Нового світу та промислового мікрорайону, а це вулиці Бродівська, Поліська, Текстильна та Збаразька.

Водопровідні мереж цього року митимуть у два етапи. 9 та 10 квітня без води залишиться основна частина споживачів міста. Це буде перший етап промивання мереж. Водоканалівці роблять це традиційно після завершення опалювального сезону задля очищення, дезінфекції та стабільної роботи мереж на наступних півроку.

– Плануємо ми зробити першу зупинку 9 квітня, чому кажу першу, тому що подачу води ми маємо з 2 водозаборів і 9 квітня буде проведена зупинка водонасосної станції, яка забезпечує основну подачу води на місто. Це приблизно 75-80%, і мова йде про водонапірну станцію на вулиці 15 Квітня. Саме звідти вода потрапляє в основні мікрорайони міста: це Сонячний, Аляска, Східний, район вулиці Микулинецька, Дружба, Кутківці і ряд суміжних мікрорайонів, – пояснює директор КП "Тернопільводоканал" Володимир Кузьма.

9 квітня у Тернополі працюватимуть колонки-качалки. А вже в четвер, 10 квітня, вода поступово з’являтиметься, однак з підвищеним вмістом хлору та залишками осаду. Тому комунальники радять її не пити та не використовувати під час приготування їжі.

Тим, хто живе у центрі Тернополя, на Новому світі, в районі Старого Парку та на вулицях Бродівській, Поліській, Текстильній та Збаразькій водопостачання поки не припинятимуть. Тут мережі планують промивати в кінці квітня, на початку травня.