Головна АТО Два автомобілі, завантажені продуктами та речами першої необхідності, відправили в АТО

Два автомобілі, завантажені продуктами та речами першої необхідності, відправили в АТО

349

vlcsnap-2015-05-18-17h22m24s202Два автомобілі, завантажені продуктами та іншими речами першої необхідності, відправили бійцям 92-ої механізованої бригади і прикордонникам на Луганщині. Автомобілі для бійців АТО придбав народний депутат України Микола Люшняк.

92-га механізована бригада базується у Щасті на Луганщині. Це одна з гарячих точок, вдень військові будують нові укріплення. Кажуть, потреби армії зростають, тому за допомогу вдячні.

– Те, що допомагають люди – сама дієва допомога. Вона несе як технічну складову, так і те, що ми бачимо, що народ з нами, що є відповідальність, ми маємо за цей народ воювати і захищати його, – говорить командир 92 бригади, полковник Віктор Михайлюк.

Волонтери з Копиченець за підтримки народного депутата Миколи Люшняка відвезли допомогу на передову. Один автомобіль для 92-ої механізованої бригади, інший – прикордонникам у Курахово.

– Зараз ми бачимо, що наша армія за останній рік дійсно зміцнилася, стала мужньою і патріотичною. Ми спілкувались з танкістами, питаю, як навики ваші, адже там воюють професіонали, вони сказали: ані ваюют за дєньгі, а ми а родіну. Це підтверджує той факт, що у нас є дійсно патріотична армія, – каже нардеп Микола Люшняк.

Віктор Михайлюк додає:

– Використовувати можна для розвідників, туди можна встановити і автоматичний гранатомет, і кулемета можна поставити, тим паче, що у нас уже є станки, які дозволяють ставити на машину, ну і використовувати в групі швидкого реагування. У нас є резерв, який використовуємо, коли треба швидко висунутись на групу противника, це тільки такими машинами.

Військові розповідають, останнім часом потік допомоги зменшився, тому нові автомобілі – потрібні. Надалі особливо актуальною залишається потреба у засобах зв’язку і тепловізорах.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here