додому Новини Духовні роздуми

Духовні роздуми

716

З нагоди Великого Посту на телеканалі ТV-4 стартує програма "Духовні роздуми". Разом із священиками роздумуватимемо: Чому в житті буває важко? Яку молитву вислуховує Бог? Чи знаємо чого просимо? Робити добро – це дякувати Богу? Священики розповідатимуть, як пережити Піст, аби відчути радість Воскресіння, а в рубриці "Твори добро" побачите історії людей, які попри труднощі, радіють життю.

Ми хочемо звернути увагу усіх, хто має можливість допомогти потребуючим, відважитись на добрий вчинок і не відкладати його на завтра. Бо час спливає, а людські долі дуже часто в руках небайдужих: благодійників, меценатів. Допомога буває різною: хтось може допомогти матеріально, хтось витратити свій час на пошук допомоги, хтось може допомогти спілкуванням, а хтось може просто помолитися за одужання. Творити добро просто й легко, а щоб навчити людей робити більше добрих вчинків, варто хоча б раз спробувати.

Героями програм може стати кожен, хто потребує допомоги та не складає рук і бореться з усіма труднощами в житті. Для цього варто написати нам на site@tv4.te.ua або залишити коментар із описом та контактами. Сюди ж можна надсилати і запитання до священиків. В наступних програмах Ви отримаєте відповіді.

Дивіться програму «Духовні роздуми» в неділю об 11.40, у вівторок о 08.05, у середу о 17.45 та у п’ятницю о 21.30