додому духовність Духовні науки на тему служіння проведуть в Тернопільському благодійному фонді “Карітас”

Духовні науки на тему служіння проведуть в Тернопільському благодійному фонді “Карітас”

668

vlcsnap-2015-03-10-13h53m11s176Духовні науки на тему служіння проведуть в Тернопільському благодійному фонді “Карітас”, що на вулиці Замонастирська,1 у Тернополі. Реколекції розпочнуться в середу, 11 березня, о 14 годині.

Реколекції на тему служіння розпочнуться завтра, в Тернопільському благодійному фонді “Карітас”, що на вулиці Замонастирська,1 у Тернополі. Впродовж трьох днів виголошуватиме духовні науки настоятель храму Матері Божої Неустанної Помочі отець Мирон Шевчук.

– Реколекції будуть проходити в такому форматі: ми починаємо з молитви, потім духовні науки. Далі Свята літургія в каплиці благодійного фонду “Карітас”. Цілий день будуть духовні науки з розважаннями, з молитвою, з Хресною дорогою, також можна буде поспілкуватися з отцем реколектантом, можна буде приступити до сповіді, можна буде підійти на духовну пораду. Отже час Посту це є час збирання дарів – перш за все духовних, – розповідає генеральний директор Тернопільського благодійного фонду “Карітас” отець Андрій Марчук.

Священики закликають не нехтувати під час Великого посту нагодою зустрітися з Господом, попросити пробачення за гріхи, очистити душу і тіло.