![98000551_903706993376523_2676696976908615680_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/05/98000551_903706993376523_2676696976908615680_n-640x480.jpg)
У Смиківцях Тернопільського району автомобіль в результаті аварії опинився на узбіччі. Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні, 16 травня, близько 19 години.
На місці події працювала патрульна поліція. Відомо, що на дорозі не розминулися автомобілі Peugeot та Audi. Попередньо, останній виїхав з другорядної дороги не пропустивши інший автомобіль, який рухався по головній. В результаті цього Peugeot в’їхав у паркан. В обох автомобілів розтрощені передні частини.
Відтак, на водія Audi патрульні склали два протоколи: за керування транспортним засобом у стані сп’яніння та за порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів.