додому спорт Другий рік поспіль на Тернопільському ставі проведуть Ternopil Hockey Classic

Другий рік поспіль на Тернопільському ставі проведуть Ternopil Hockey Classic

364

Змагання із хокею під відкритим небом, на які приїдуть команди з різних міст України, запланували на суботу-неділю 8-9 лютого. Якщо на заваді не стане погода, організатори змагань обіцяють людям справжнє спортивне видовище, а також конкурси і розваги.

Ternopil Hockey Classic започаткували у Тернополі минулого року. Тоді у змаганнях з класичного хокею під відкритим небом взяло участь 14 команд. Цьогоріч обіцяють більше.

Георгій Хвічія-Дуве, рганізатор Ternopil Hockey Classic: "Наші змагання здатні прийняти 24 команди, розіграти правильну турнірну сітку, але за певних причин, можливо, ми не наберем 24 команди. 16 однозначно буде, ще чекаємо від багатьох відповідь. По кількості команд ми ще остаточно відповіді не даєм".

Микола Круть, начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту міськради: "Приємно, що більша кількість команд приїжджає, географія розширюється, це і команди з Західної України, і наші Тернопільські команди, з Тернопільської області, з Одеси, Миколаєва, Києва. Тому приємно, що є певне розуміння і є відгуки позитивні про проведення попереднього турніру, і, відповідно, більша кількість учасників цього року".

Змагання з класичного хокею пройдуть на чотирьох майданчиках. Два із них уже готові – вирівняні та зі зведеними сніговими бортами. Інші два поки що лише розчищені, їх продовжують готувати. Місце для хокейних перипетій цьогоріч обирали з-поміж водойми біля острівка Чайка та території Тернопільського ставу поруч із причалом біля Тернопільського замку. Визначились на тому, що змагання відбудуться на ставі – там придатніша товщина льоду.

Сергій Мамаєв, організатор Ternopil Hockey Classic: "На Чайці вона є дуже маленька, вона була, десь ще тиждень назад, приблизно 10 см. Пройшлися по озеру і саме в цій зоні, де зараз буде чемпіонат, там товщина льда складала практично всюди 20 см. Це ще було тиждень назад. За цей час є морози, тому безпека є повна і, єдине, що в цьому році будуть прийматися міри по тому, щоб на льоді знаходились тільки гравці, тобто учасники змагань, організатори і волонтери".

Обіцяють поруч із чотирма змагальними площадками розчистити іще один каток, для людей, які хотітимуть покататися на ковзанах. А от глядачів задля безпеки проситимуть залишатися на березі. Їм обіцяють окрім спортивного видовища облаштувати торгові точки і бочки для обігріву. Ternopil Hockey Classic-2014 відбудеться у суботу-неділю 8-9 лютого. В обидва дні змагання починатимуться о 10 та триватимуть впродовж світлового дня.