додому спорт Друге місце у “Ниви” та третє у ФК “Тернопіль”- такий підсумок осіннього...

Друге місце у “Ниви” та третє у ФК “Тернопіль”- такий підсумок осіннього сезону

441

Друге місце у "Ниви" та третє у ФК "Тернопіль"- такий підсумок осіннього сезону для тернопільських уболівальників. В останньому до зимової перерви матчі муніципали переграли одеський "СКА", що вивело їх із п'ятої сходинки на третю. "Ниві" три очки дісталося за нез'яву на гру київської "Оболоні-2", що закріпило зелено-жовтих на другому місці.

Виїзна перемога над аутсайдером другої ліги групи "А" одеським "СКА" далася ФК "Тернопіль" нелегко. Команда забила швидкий м'яч, але ще до перерви рахунок одесити зрівняли. Доля зустрічі вирішилася на вісімдесят дев'ятій хвилині матчу. Перемогу тернополянам принесла влучність Сергія Полянчука. Три здобуті очки перемістили ФК "Тернопіль" на третє місце.

"Оболоні-2" за невиїзд у Тернопіль, де кияни мали зіграти із "Нивою", зарахували технічну поразку. Тепер "Нива" втримується на другому місці на три очки випереджаючи ФК "Тернопіль", та на десять відстаючи від лідера – чернігівської "Десни". Замикає шістку лідерів, яка продовжить боротьбу у другій лізі навесні, южненський "Реал Фарм".