додому Новини Друга Всеукраїнська проща для родин загиблих військовослужбовців та ветеранів бойових дій відбулася...

Друга Всеукраїнська проща для родин загиблих військовослужбовців та ветеранів бойових дій відбулася на Тернопільщині

1112

Друга Всеукраїнська проща для родин загиблих військовослужбовців та ветеранів бойових дій відбулася на Тернопільщині. Минулоріч така молитва об’єднала родини зі всієї України у Зарваниці. Цього року місцем паломництва стало село Лішня Кременецького району, де торік освятили каплицю-пантеон Героїв АТО. Тривала проща три дні, із 5 до 7 серпня.

Всеукраїнську прощу для родин загиблих військовослужбовців та ветеранів бойових дій у 2018 році присвятили 1030-літтю Хрещення Русі-України. До Лішні Кременецького району з’їхалися та прийшли люди майже із усіх куточків України, яких об’єднує втрата близьких через війну на Сході.

-Протягом трьох днів все робили для того, щоб ми відчули, що люди пам’ятають про наших дітей, пам’ятають і про нас і роблять все для того, щоб увіковічнити їх пам’ять.

-Така наша доля значить. В 14-му пішов, в 16-му загинув. Мій у шістнадцятому році вже. Ну, мусим ви.., як то кажуть, витримувать цю біду.

Тривала Всеукраїнська проща для родин загиблих військовослужбовців та ветеранів бойових дій три дні. В останній день паломництва у Лішні відбулася Архієрейська Божественна Літургія, освячення води та панахида на братській могилі борців за волю України, котрі загинули у визвольних змаганнях, Другій світовій війні та війні з російським агресором на Донбасі. Увагу паломників привернули і до каплиці-пантеону Героїв АТО, яку тут освятили ще минулоріч.